Wózki nowe

LTE_Slimtruck

NOWA MARKA NA POLSKIM RYNKU

___________________________________________________________________________________

Oferujemy najwyższej jakości wózki widłowe – nowe, gotowe do pracy i niezawodne. Wychodzimy naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających Klientów, którzy dokonując zakupu chcą inwestować w maszyny niezawodne, trwałe i pozwalające na znaczne usprawnienie pracy w przedsiębiorstwie. Nasza firma spełnia te oczekiwania, zapewniając dostęp do maszyn cenionych na rynku producentów:

  • Bomaq,
  • Montini,
  • Baumann,
  • Hubtex,
  • Hyster,
  • Toyota,
  • Jungheinrich,
  • Linde.

W skład naszej oferty wchodzą urządzenia spalinowe, elektryczne i gazowe o zróżnicowanym udźwigu i funkcjach, dzięki czemu znajdują szerokie zastosowanie – zarówno w transporcie wewnętrznym, jak i terenowym. Różne wysokości podnoszenia, szerokości robocze oraz stosowane technologie (amortyzacja CSM, hydrostatyczny napęd, potrójne ułożyskowanie masztów itd.) pozwalają na dobór rozwiązań, optymalnie dopasowanych do określonych czynności oraz warunków pracy.

Dlaczego My?

Wszystkie nowe wózki widłowe dostępne w naszej ofercie to połączenie wysokiej wydajności, doskonałych parametrów oraz niezawodności – nawet w trudnych warunkach. Dbamy o to, aby w skład naszego asortymentu maszyn wchodziły tylko maszyny zapewniające komfortową i bezpieczną pracę operatorowi, a także sprawdzały się w transporcie różnego rodzaju materiałów. Walory użytkowe i trwałość to nie wszystko – inwestując w oferowane przez nas wózki widłowe, możecie Państwo liczyć również na atrakcyjne ceny oraz kompleksowy serwis, świadczony przez specjalistów.

ELEKTRYCZNY WÓZEK PROWADZONY NISKIEGO UNOSZENIA SLIMTRUCK EWP20-15.
FOLDER INFORMACYJNY
W razie pytań lub wątpliwości – zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.
LTE_Slimtruck
LTE_Slimtruck_wozek_elektryczny

_______________________________________________________________________________________________________________

LTE_BOMAQ_logo
LTE_BAUMANN_logo
LTE_hubtex_logo
LTE_BRAVI_logo
montini_logo