Przeglądy UDT

przeglądy okresowe udt

Nasza firma oferuje przeglądy UDT wózków widłowych, dzięki którym maszyny będą gotowe do eksploatacji i zostaną dostosowane do obowiązujących norm.

Zapewniamy pomoc w rejestracji oraz przygotowaniu pełnej dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia rejestracji wózka widłowego w Urzędzie Dozoru Technicznego. Dzięki wiedzy i odpowiedniemu zapleczy technicznemu, mamy możliwość przygotowania posiadanych przez Państwa wózków widłowych i przeprowadzenia przeglądów konserwacyjnych UDT w takich sposób, by mogły one bezproblemowo przejść przez badanie odbiorcze.

Nasi technicy serwisu posiadają niezbędne uprawnienia do asysty przy przeprowadzaniu badań przez inspektora Urzędu Dozoru Technicznego

Jak zarejestrować urządzenie?

Aby móc użytkować wózek widłowy w przedsiębiorstwie, konieczne jest jego zarejestrowanie. Pomożemy przejść Państwu przez cały proces, który w pierwszej kolejności wymaga przygotowania odpowiednich dokumentów i wypełnienia wniosku. Następnie, już po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, inspektor oraz właściciel urządzenia ustalają termin i miejsce przeprowadzenia badania odbiorczego. Mamy możliwość asystowania Państwu w jego trakcie i zapewnić kompleksową pomoc w przygotowaniu maszyny. Rejestracja i przeglądy UDT są niezbędne do tego, aby móc eksploatować wózek widłowy na przestrzeni wielu lat, dlatego też zachęcamy do współpracy. Pozwoli to Państwu uniknąć stresów, zaoszczędzić czas, a także cieszyć się w pełni sprawnymi, gotowymi do wydajnej pracy maszynami.

Przeglądy UDT wykonywane są w miejscu wskazanym przez Klienta – zapraszamy do kontaktu i ustalenia terminu spotkania.

tutaj znajdziesz niezbędne informacje i wniosek - Link-

rodzaje badań wykonywanych przez inspektora udt - Link-

UDT